Головна » Файли » ШПАТЛІВКИ

Шпатлівка KDS Spray final
18.01.2015, 14:23

nanopol,kds,kds-lutsk,жидкая шпаклёвка,финишная шпаклёвка, материалы для ремонта  Опис та використання.

   Шпатлівка KDS SPRAY FINAL являє собою двохкомпонентну поліефірную шпатлівку для розпилення, призначену для об'єднання шпакльованих і нешпаклеванних місць поверхні, або для вирівнювання поверхонь на кузовах автомобілів і склопластикових надбудовах і деталях. Її застосовують для створення рівномірного шару шпатлівки по всьому кузову, який потрібен перед пульверизацією заповнюючої маси та наступним нанесенням верхньої емалі. Після затвердіння виходить рівномірний шар, який легко шліфується і одночасно володіє твердістю, в'язкістю, опором вигину, ударного навантаження та вібростійкістю.

  Нанесення.

Шпакльовану поверхню необхідно очистити від іржі, старих лакофарбових покриттів, дане місце ретельно знежирити, по необхідності надати йому шорсткість, застосувавши шліфувальну шкурку. Для нанесення рекомендуємо розпилююче сопло-головку 1,8 - 2,2 мм і тиск повітря 0,4 - 0,6 МПа. Із застосуванням шпатлівки для розпилення SPRAY FINAL можливо досягти товщини висохлого шару навіть 500 мкм. Для розведення консистенції шпаклівки перед розпиленням рекомендуємо розчинники.

Перед нпнесенням необхідно ретельно перемішати вміст залізної банки!!!

Система змішування.

   Шпатлівку змішують із затверджувачем (ІНІЦІАТОР 40, безбарвна рідина) у співвідношенні по масі:

100 частин шпатлівки : 5 частин затверджувача (рекомендоване змішування для температури +20ºС).

Суміш слід ретельно гомогенізувати та профільтрувати.

Життєздатність суміші.

   При температурі 20°C та співвідношенні затвердіння 100:5 необхідно шпатлівку виробити протягом 40 хвилин після її змішання з затверджувачем. При температурах нижче 20°C (17°C мінімум) термін життєздатності стає довшим, при вищих температурах скорочується.

Шліфування.

   Шпаклівка при температурі 20°C та співвідношенні затвердіння 100:5 висихає від пилу через 60 хвилин і шліфують вже через 120 хвилин. Скорочення наведеного часу можна досягти підсушив шпаклівку при температурі близько 60°C. Сухе шліфування починається з застосуванням шліфувальної шкурки P80 і закінчується шкіркою P120 по Р180. Мокре шліфування починається з застосуванням шліфувальної шкурки P120 і закінчується шліфовальлной шкіркою Р180 по Р220. Для шліфування рекомендуємо користуватися роторно-орбітальною шліфувальною машинкою.

Фарбування.

   Обробку поверхні можливо закінчити нанесенням заповнювача, який закриває пори шпаклівки, для розпилення. Таким чином зменшується витрата верхньої емалі. Якщо робиться мокрае шліфування, дуже бажано шпатлівку підсушити в сушильній кабіні при температурі приблизно 60 ° C. На шпатлівку можна наносити всі традиційні лакофарбові системи. Шпатлівка стійка до стандартних температур гарячої сушки в межах 80-110 ° C. У разі потреби нанесення шпаклівки на антикорозійні грунти з подальшою гарячою сушкою емалі рекомендуємо застосувати грунтувальну фарбу гарячої сушки, або двохкомпонентний епоксидний грунт. Застосування синтетичних лакофарбових матеріалів повітряної сушки під шпатлівку з подальшою пічною сушкою не рекомендуємо.

Зберігання.

     Для зберігання та транспортування необхідно забезпечити температуру від +5 по +25°C та уникати прямої сонячної радіації. Слабка поява смоли на поверхні шпатлівки допускається. Термін зберігання відповідної якості і корисних властивостей 12 місяців.

Упаковка.

0,6 л; 1 л - залізна банка

Колір: СВІТЛО-СИНІЙ.

 

Категорія: ШПАТЛІВКИ | Додав: dasik977
Переглядів: 387 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar