Головна » Файли » ШПАТЛІВКИ

Шпатлівка KDS Plastic
18.01.2015, 12:03

Шпатлівки оптом,щпатлівка для пластику,KDS,KDS Plastic,nanopol,kds lutsk,KDS Україна,  Опис та використання.

  Шпатлівка KDS PLASTIC являє собою спеціальну тонку шпатлівку з високою еластичністю та адгезією на метал, сталь, алюміній, дерево, бетон, пластик, двокомпонентні акрилові заповнювачі та  старі шари акрилових фарб. Ми рекомендуємо насамперед для поверхні з пластику. Шпаклівка легко наноситься та добре шліфується.

  Нанесення.

   Шпакльовану поверхню необхідно знежирити, прошліфувати наждачним папером і знову знежирити анти-силіконом. Шпатлівку розмішати поки суміш кольорів об'єднається. Шпаклівка KDS PLASTIC не підходить для травлених поверхонь, однокомпонентних акрилових або Нітроцелюлозних заповнюючи матеріалів. Шпаклівку застосовувати шпателем.

Співвідношення затвердіння.

   Шпатлівку змішують з затверджувачем у співвідношенні по масі:

- 100 частин шпатлівки: 2-3 частини затверджувача (рекомендоване співвідношення для температури +21ºС).

Не рекомендується перевищувати співвідношення змішування!!!

Життєздатність суміші.

   При температурі 21°C та співвідношенні затвердіння 100:2 необхідно шпатлівку виробити протягом 4 - 6 хвилин після її змішування з затверджувачем. При температурах нижче 21°C (17 ° C мінімум) термін життєздатності стає довшим, при вищих температурах скорочується.

Шліфування.

   При температурі 21°C та співвідношенні затвердіння 100:2 шпатлівка здатна шліфуватися через 20-25 хвилин. Грубе шліфування починається з застосуванням шліфувальної шкурки P80 і закінчується шкіркою P120. Інше шліфування починається шкіркою Р120 і закінчується Р240.

Фарбування.

   На шпатлівку рекомендуємо фінішну Тонко поліефірную шпаклівку, шпаклівку для розпилення (SPRAY FINAL, SPRAY ALU), поліефірні та акрилові заповнювачіі.

Зберігання та упаковка.

   Для зберігання і транспортування необхідно забезпечити температуру від +5 до +25°C та уникати прямої сонячної радіації. Слабка поява смоли на поверхні шпатлівки допускається. Термін збереження відповідної якості та корисних властивостей 12 місяців.

Упаковка:

 0,2 кг; 0,5 кг; 0,7 кг - залізна банка.

Колір: ЧОРНИЙ.

КУПИТИ

Категорія: ШПАТЛІВКИ | Додав: dasik977 | Теги: шпаклёвка KDS, матеріали для підготовки та фарбува, шпаклёвка автомобильная, шпатлівка автомобільна, шпаклёвка для пластика, шпаклёвка
Переглядів: 493 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar