Головна » Файли » ШПАТЛІВКИ

KDS ALU
09.01.2015, 21:15

 Шпатлівка KDS ALU являє собою двокомпонентну поліефірну шпатлівку, призначену для шпаклювання легких металів, оцинкованих листових сталей, кузовів автомобілів, сталі та склопластику. У KDS ALU високий вміст алюмінієвого порошку, що приносить тонку структуру і хорошу здатність нанесення шпаклівки, легку здатність шліфуватися і підвищену адгезію до шпаклювальної поверхні.

НАНЕСЕННЯ:

  Поверхню, на яку буде наноситись шпатлівка, необхідно очистити від ржі, старих лакофарбових покриттів, добре знежирти, при необхідності надати шорохуватості, використавши абразиви:

 - Р40 - для сталі та склопластику;

 - Р80 - для легких металів;

 - Р60 - для першочергових лакофарбових покриттів, вишліфовуючи поверхню до голого металу.

ЗАТВЕРДІННЯ:

  Шпатлівка змішується з затвердником (ПЕ-ініціатор,перекис бензоілу, червона паста в тюбі) в співвідношенні по масі:

 - 100 частин шпатлівки : 2 частини затверджувача (рекомендоване співвідношення для 20ºС).

ЧАС ЖИТТЯ СУМІШІ:

  При температурі 20ºС та співвідношенні затвердіння 100:2 необхідно використати шпатлівку на протязі 6 хв. після її змішування з затверджувачем. При температурах <20ºС час життя суміші стає довшим, при вищих - зменьшується.

Співвідношення затвердіння
не меньше 100:1 - термін затвердіння збільшується
не більше 100:3 - термін затвердіння зменьшується

ШЛІФУВАННЯ:

  При температурі 20°C і співвідношенні затвердіння 100: 2 шпатлівка здатна шліфуватися через 25-30 хвилин. Сухе шліфування починається з застосуванням шліфувальної шкурки P80 і закінчується шкіркою P120 - P150. Мокре шліфування починається з застосуванням шліфувальної шкурки Р120 і закінчується шкіркою Р180-Р220.

ФАРБУВАННЯ:

  На поверхню шпатлівки можливо наносити будь-які традиційні лакофарбові системи. Шпатлівка стійка до стандартних температур гарячої сушки в межах 80-110 ° C. У разі потреби нанесення шпатлівки на антикорозійну грунтовку з подальшою гарячою сушкою емалі рекомендуємо застосувати грунтувальні фарбу гарячої сушки, або двохкомпонентну епоксидну грунтовку. Застосування синтетичних лакофарбових матеріалів повітряної сушки під шпаклівку з подальшою пічною сушкою не рекомендуємо.

ПАКУВАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ:

  Для зберігання і транспортування необхідно забезпечити температуру від +5 по + 25°C і уникати прямої сонячної радіації. Слабка поява смоли на поверхні шпаклівки допускається. Термін зберігання відповідної якості і корисних властивостей 12 місяців.

Упаковка
0,2 кг; 0,5 кг; 1 кг; 2 кг; 5 кг; 15 кг - залізна банка
3 кг - залізна банка для дозуючої установки

КОЛІР: Металік

КУПИТИ

Категорія: ШПАТЛІВКИ | Додав: dasik977 | Теги: шпатлівки оптом, матеріали для підготовки та фарбува, шпатлівки, шпаклівка, шпатлівки KDS
Переглядів: 496 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar