Головна » Файли » ГРУНТИ

KDS Normal
08.01.2015, 20:51

ОПИС ТА ЗАСТОСУВАННЯ:

FILLER 4:1 NORMAL  являє собою двокомпонентний високоякісний акріловий грунт для більшості стандартних поверхонь. Забезпечує відмінні розпливаючу і криючу здатність. Швидко висихає навіть при нанесенні великими шарами, прекрасно піддає шліфовці. Володіє відмінними заповнюючими властивостями. Є ідеальною ґрунтовкою та забезпечує високоякісний зовнішній вигляд лакованих предметів.

ПІДЛОЖКА АДГЕЗІЯ

ЗАЛІЗО

++
СТАЛЬ ТА  АЛЮМІНІЙ ++
ДЕРЕВО, БЕТОН +
ДЕЯКІ ПЛАСТИКИ 0
ШПАТЛІВКИ KDS ++
СТАРІ ЛАКОВАНІ ПОВЕРХНІ ++
++/відмінна; +/ хороша; 0/ задовільна; - / не задовільна  

НАНЕСЕННЯ:

Поверхню необхідно відчистити від ржі, старих лакофарбових покриттів, добре обезжирити. Матеріал наноситься окремо 2-3 слоями. Кожному слою дати 5 - 10 хв. для вивітрення.

СИСТЕМА ЗАПОВНЕННЯ - не потребує розведення (у випадку потреби добавити мах. 5%розчинника на акриловій основі для лакофарбових матеріалів)
Рабоча вязкість:4/20°C прибл. 20 сек
Головка фарборозпилювача: Ø 1,5 - 1,8мм
Тиск повітря: 0,3 - 0,4 МПа
Витрати матеріалу: 1 л для заповнення приблизно 5-6 кв.м при товщині слоя 100 µ

ПРОЦЕС ЗАТВЕРДЖЕННЯ:

Заповнюючу масу змішувати з затверджувачем 1:4 у співвідношенні по об'єму (4 частини грунта та 1 частина затвердника). Суміш потрібно дуже добре перемішати та перед нанесенням процідити через сито.

ЧАС ЖИТТЯ СУМІШІ:

При температурі 21ºС необхідно використати суміш до 60 хв на поверхню.

ШЛІФУВАННЯ:

При температурі 21ºС та співвілношенні 4:1 заповнююча маса може шліфуватись приблизно після 3 годин.

При температурі 60ºС - через 30-40 хв.

Сухе шліфування проводиться механічним шліфуванням з використанням абразивів Р320 - Р500 та Р280 - Р320 при шліфуванні в ручну.

Мокре шліфування проводиться механічним шліфуванням з використанням абразивів Р600 - Р1000 та Р600 - Р800 при шліфуванні в ручну.

Фарбування по грунту KDS Normal 4:1:

На поверхню грунта-заповнювача наносяться будь-які традиційні лакофарбові системи. Матеріал стійкий до стандартних температур гарячої сушки в межах 80-100ºС. У випадку потреби нанесення на антикорозійні грунти з подальшою високотемпературним сушінням емалі рекомендується використання грунт-фарби для вісокотемпературноїх сушки або двокомпонентний епоксидний грунт. Використання синтетичних лакофарбових матеріалів повітряного висихання під заповнюючу масу з подальшою високотемпературною пічною сушкою не рекомендується.

Пакування та зберігання:

Для транспортування та зберігання необхідно забезпечити температуру від +5 до +25ºС, запобігати попаданню прямих сонячних променів. Зберігати в сухому прохолодному приміщенні. Термін зберігання без втрати якості та корисних властивостей 12 місяців.

Пакування:
- заповнююча маса 1 л + 0,25 л затверджувача (залізні банки)
- заповнююча маса 4 л + 1 л затверджувача (залізні банки)
- заповнююча маса 20 л + 5 л затверджувача (залізні банки)

КОЛІР:

Білий, сірий, чорний.

Категорія: ГРУНТИ | Додав: dasik977 | Теги: акриловый грунт KDS, купить акриловый грунт, грунт акриловый цена, акриловый грунт 4:1
Переглядів: 464 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0