Компанія  NANOPOL пропонує   послуги по:

 -професійному поліруванню автомобілів та

  • покритті їх рідким склом і довго слугуючими полімерами.

   Покриття рідким склом від CRYSTAL буде захищати лакофарбове покриття, пластик і скло на ВАШОМУ автомобілі шляхом застосування високої передової технологічної науки. Покриття сформує неорганічну плівку (6H твердості) і зробить глибокий блиск, як КРИСТАЛ.

Японська компанія-виробник CRYSTAL, LTD дозволяють розвивати високі передові технології для покриття на роки. Також останні розробки нашого партнера-виробника для українського клімату, особливо волинського, покриття для автомобіля РІДКЕ СКЛО CRYSTAL NGC 70 Maxi (7Н твердості).

   Crystal NGC 70 Maxi - це покращена формула покриття - для сирого з великими перепадами температур клімату. Тести проведені виробником Crystal, LTD (Японія) з врахуванням всіх наших побажань, пройшли успішно. І тепер ми надаємо нашим клієнтам тільки найкращі типи покриттів, які використовуються на всіх поверхнях Вашого автомобіля.

   Компанія надає також: гарантійне та після гарантійне обслуговування, що має важливе значення в нашій співпраці з клієнтом.

 

Також компанія постачає та продає групи товарів:

   MIRKA:-полірувальні круги;

                  -полірувальні пасти;

                  -полірувальні підошви;

                  -інструмент.

Mirka - фінська компанія зі світовим ім'ям, представництва якої розташовані в Європі, Південній і Північній Америці, а так само Азії. Свою продукцію поставляє більш ніж 80 країн світу, в тому числі і Україна.

Асортимент вироблених товарів включає в себе унікальні запатентовані матеріали ABRALON і ABRANET, які по праву заслуговують свою високу оцінку в області абразивних сітчастих матеріалів для безпильного  ефективного  шліфування.
Полірувальна система Mirka Polarshine розроблена компанією для широкого спектра послуг із полірування. Доведено, що Mirka Polarsine 35, Mirka Polarshine 10 + полірувальні диски Кручена вовняна нитка і Mirka Lamb Wool PRO легко справляються з поліруванням полімер бетону та фасадів МДФ

Полірувальна система POLARSHINE, виробництва фінської компанії MIRKA  була спочатку розроблена з високим рівнем вимог до автомобільної поверхні і має повну лінійку полірувальних паст ВІД початкової стадії ДО фінішної поліровки, яка при використанні з полірувальними дисками MIRKA призводить до успішного і легкого результату найвищої якості. 

   Шпатлівки.

   Продукція KDS.

Також має направлення в постачанні інших матеріалів та продукції:

   Продукція USP.

   Продукція ADI.

   Продукція 3M.

   Матеріали для кузовного ремонту: MIRKA (Фінляндія).

   Матеріали для покриття: CRYSTAL (Японія), CAR PRO (Корея,Японія), WILLSON (Японія).

   Матеріали для обслуговування автотранспорту від провідних виробників світу.

   Інструмент: WALСOM, AIR PRES, De Wilbis, SATA та інших виробників під замовлення.